Ubytovanie v La Penne-sur-Huveaune

Kompletná ponuka celého ubytovania v La Penne-sur-Huveaune. Nájdite si jeden z hotely a penzióny priamo v meste, alebo aj v okolí La Penne-sur-Huveaune, kde nájdeme mestá Aubagne, Allauch, Carnoux, Plan-de-Cuques a Cassis.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


2 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 2 1 

1. Holiday Home Le Clos Des Collines StarStarStarStar

Foto: Holiday Home Le Clos Des Collines
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
79 %

Holiday Home Le Clos Des Collines is set in La Penne-sur-Huveaune. The accommodation features free WiFi. The holiday home includes 2 bedrooms and a living room with a TV. The holiday home offers an outdoor pool.

Izby

2-spálňový dovolenkový dom
osoby0 - 0 EUR za noc

Hotely v okolí La Penne-sur-Huveaune

Kvôli obmedzenému počtu ubytovacích zariadení v v La Penne-sur-Huveaune, sme rozšírili výsledky hľadania o ubytovacie možnosti v blízkom okolí La Penne-sur-Huveaune. Ďalšie ubytovacie zariadenia sú zoradené podľa vzdialenosti od La Penne-sur-Huveaune.


2. Three-Bedroom Holiday Home in Allauch StarStarStarStar

Foto: Three-Bedroom Holiday Home in Allauch
Lokalita: Allauch
Vzdialenosť: 3.2 km
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Located in Allauch in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Three-Bedroom Holiday Home in Allauch is a 4-star property boasting free WiFi. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen.


2 výsledky nájdené, zobrazené 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: